Kontaktlista för sammankallande i verksamhetsgrupperna

Agility
Frida Westergren agility@ubhk.se


Bruks

Jennifer Ljungblad bruksgruppen@ubhk.se


Draghund
Vakant info@ubhk.se


Freestyle
Jeanette Engman freestyle@ubhk.se


Hundägarutbildning
Eva Wikström eva.wikstrom@ubhk.se
Frågor om kurser: hug@ubhk.se


IGP/BSL
Camilla Hjärpe igp@ubhk.se


Lydnad
Frida Tapper lydnad@ubhk.se


Mentalbeskrivning och test
Vakant info@ubhk.se


Nosework
Erica Svanered nosework@ubhk.se


PR-Info
Ola Engman pr-info@ubhk.se


Plan och material
Carin Nylander plan-mtrl@ubhk.s


Rallylydnad
Kristina Sandberg rallylydnad@ubhk.se


Stuga
Maria Juslin maria.juslin@ubhk.se


Tjänstehund – försvarsmakt
Anders Burstedt tjanstehund@ubhk.se


Utställning
info@ubhk.se