Kontaktlista för sammankallande i verksamhetsgrupperna

Agility: Jennifer Elgh
agility@ubhk.se


Bruks: Åsa Björnström
bruksgruppen@ubhk.se


Draghund: Vakant


Freestyle: Jeanette Engman
freestyle@ubhk.se


Hundägarutbildning: Amanda Nordén
hug@ubhk.se


IGP: Camilla Hjärpe
ipo@ubhk.se


Lydnad: Helen Israelsson
helen.israelsson@eitech.se


Mentalbeskrivning & test: Petra Persson
moredreamskennel@hotmail.com


Nose Work: Erica Svanered
nosework@ubhk.se


Patrullhund: Anders Burstedt
anders.burstedt@gmail.com


Rallylydnad: Johanna Larefalk
johannalarefalk@hotmail.com


Utställning: Vakant


Vindelälvsdraget:Sara Byström
sara.bystrom@vindelalven.se


Loboohallen & plan/material: Carin Nylander Nygren
carin.nylander@ubhk.se


Stuga & trivsel: Jamila Chebil
chebil.jamila@gmail.com